strona glownaartykulydownloadszukajreklamakontaktavataryregulamin

Witaj na szabloniki.com!
Na naszej stronie znajdziesz: dodatki na bloga, darmowe szablony stron, szablony na bloga, PHP-Fusion Themes (szablony do PHP-Fusion), generator bannerów, wskaznik PageRank strony, skrypty, avatary, tutoriale do Photoshopa, tla pod bannery, tanie szablony za SMS.

Najnowsze artykuły:
Grafika i zdjęcia do projektów
Okrągły button
Usuwamy zmarszczki
Skróty klawiszowe
Miniaturkowy świat
Zdjęcia

Webmaster i grafik
dodatki, skrypty, generatory

avatarytutoriale do photoshopa

Szablony za SMS

+ Wszystkie (89)
+ 1 kolumna (33)
+ 2 kolumny (35)
+ Czarne (8)
+ Czerwone (16)
+ Niebieskie (16)
+ Opisy gg (5)

+ PHP-Fusion 6 (9)
+ PHP-Fusion 7 (4)
+ Pomara&#324czowe (4)
+ Portale (58)
+ Radio internetowe (4)
+ Zielone (10)
Polecamy
Tutaj kupisz odzież męską w dużych rozmiarach
Usuwamy zmarszczki
Tym razem coś na temat usuwania różnego rodzaju niedoskonałości skóry - w tym wypadku będą to zmarszczki. Dla zobrazowania tego do czego będziemy dążyć (czy tylko mi się wydaje, że wyszło ciut sztucznie...? ;-) Wam na pewno wyjdzie lepiej ;-)):

W celu zniwelowania niepożądanych niedoskonałości można posłużyć się narzędziami takimi jak Healing Brush Tool oraz Patch Tool.

Jak posługiwać się Healing Brush Toolem? To narzędzie, jak dla mnie, sprawdza się najlepiej w usuwaniu małych niedoskonałości. W celu jego użycia, najpierw musimy wybrać jakiś obszar skóry, który jest w miarę możliwości bez żadnych skaz. Następnie klikamy w ten obszar razem z wciśniętym klawiszem Alt.Teraz klikamy w obszar, który chcieliśmy zamazać i oto cała filozofia! Usunięcie pieprzyka czy jakiegoś pryszcza to dzięki temu narzędziu żaden problem.

No dobrze, ale co jeśli mamy takie wielkie zmarszczki na czole jak tutaj? Przecież nie będziemy się bawić w pojedyncze klikanie! Na szczęście Healing Brush Tool też sobie z tym poradzi. Wystarczy najpierw wybrać punkt źródłowy a następnie zamiast kliknąć pojedynczo - przesunąć kursorem po całej zmarszczce.

Istnieje jeszcze jeden sposób - Patch Tool. Tutaj zaznaczamy najpierw obszar, który chcemy "zreperować", więc odwrotnie niż w przypadku poprzedniego narzędzia. Po zaznaczeniu, umieszczamy kursor w środku zaznaczenia i następnie przesuwamy je w miejsce, które jest wg nas ok i puszczamy klawisz myszy. Photoshop w miarę możliwości sam dopasuje kolory i usunie zmarszczkę. Jeśli zostaną jakieś niedociągnięcia to zawsze można powtórzyć ten krok zarówno za pomocą Patch Tool jak i Healing Brush Tool.

Chwila, chwila... A jak to wygląda w praktyce? Prościej niż może się wydawać! Zapraszam do obejrzenia video tutoriala.

Zobacz film

Powodzenia!


Dodane przez polak dnia October 14 2010 19:12:17 8126 Czytań ·