strona glownaartykulydownloadszukajreklamakontaktavataryregulamin

Witaj na szabloniki.com!
Na naszej stronie znajdziesz: dodatki na bloga, darmowe szablony stron, szablony na bloga, PHP-Fusion Themes (szablony do PHP-Fusion), generator bannerów, wskaznik PageRank strony, skrypty, avatary, tutoriale do Photoshopa, tla pod bannery, tanie szablony za SMS.

Najnowsze artykuły:
Grafika i zdjęcia do projektów
Okrągły button
Usuwamy zmarszczki
Skróty klawiszowe
Miniaturkowy świat
Zdjęcia

Webmaster i grafik
dodatki, skrypty, generatory

avatarytutoriale do photoshopa

Szablony za SMS

+ Wszystkie (89)
+ 1 kolumna (33)
+ 2 kolumny (35)
+ Czarne (8)
+ Czerwone (16)
+ Niebieskie (16)
+ Opisy gg (5)

+ PHP-Fusion 6 (9)
+ PHP-Fusion 7 (4)
+ Pomara&#324czowe (4)
+ Portale (58)
+ Radio internetowe (4)
+ Zielone (10)
Polecamy
Tutaj kupisz odzież męską w dużych rozmiarach
Karteczka
Tworzymy nowy dokument o wymiarach 600 x 600. Wypełniamy go kolorem, ja użyłam zielonego -> #97BA15. Następnie tworzymy nową warstwę [Ctrl+Shift+N] i rysujemy na niej białego prostokąta, który będzie naszą kartką. Tworzymy jeszcze jedną warstwę i rysujemy szerokiego, niskiego prostokąta, tak jak na rysunku.


Kolejnym krokiem będzie zrobienie "taśmy". Wybieramy Polygonal Lasso Tool [L] [Lasso wielokątne]i zaznaczamy nasz prostokąt mniej więcej tak jak na rysunku (bardzo duże zbliżenie ;)).

Gdy już zaznaczymy, wciskamy Delete, aby usunąć to co zaznaczyliśmy. Z drugim bokiem robimy to samo. Teraz zmieńmy nieco styl warstwy. Wchodzimy w Layer - > Layer Style - > Blending Options... [Wartwa -> Styl warstwy -> Opcje mieszania] i ustawiamy takie wartości jak na rysunkach:Następnie kopiujemy styl tej warstwy i wklejamy go także na naszą kartkę. Jednak przezroczytość kartki (Opacity) ustawiamy na 100%. Gdy już to zrobimy, wracamy do naszej "taśmy". Naciskamy Ctrl+T aby nieco ją zniekształcić, a dokładnie obrócić. Dodajemy tekst i powinno wyglądać tak:


Teraz musimy złączyć wartswę z tekstem z kartką, czyli tekst musi być nad kartką i gdy mamy wybraną warstwę z tekstem, klikamy Ctrl+E lub Layer->Merge Down [Wartwa -> Połącz w dół]. Tak samo jak zrobiliśmy z taśmą, robimy także z kartką, tzn. wciskamy Ctrl+T i obrazamy ją trochę w lewo.


Przed nami już ostatni krok. Cały czas pozostajemy w warstwie z kartką i wybieramy z menu Filter - > Distort - > Wave [Filtr -> Zniekształć -> Fala] i ustawiamy wartości jak na obrazku:


A oto efekt końcowy naszej pracy:Dodane przez sliffka dnia marzec 06 2007 11:40:58 6964 Czytań · Drukuj