strona glownaartykulydownloadszukajreklamakontaktavataryregulamin

Witaj na szabloniki.com!
Na naszej stronie znajdziesz: dodatki na bloga, darmowe szablony stron, szablony na bloga, PHP-Fusion Themes (szablony do PHP-Fusion), generator bannerów, wskaznik PageRank strony, skrypty, avatary, tutoriale do Photoshopa, tla pod bannery, tanie szablony za SMS.

Najnowsze artykuły:
Grafika i zdjęcia do projektów
Okrągły button
Usuwamy zmarszczki
Skróty klawiszowe
Miniaturkowy świat
Zdjęcia

Webmaster i grafik
dodatki, skrypty, generatory

avatarytutoriale do photoshopa

Szablony za SMS

+ Wszystkie (89)
+ 1 kolumna (33)
+ 2 kolumny (35)
+ Czarne (8)
+ Czerwone (16)
+ Niebieskie (16)
+ Opisy gg (5)

+ PHP-Fusion 6 (9)
+ PHP-Fusion 7 (4)
+ Pomara&#324czowe (4)
+ Portale (58)
+ Radio internetowe (4)
+ Zielone (10)
Polecamy
Tutaj kupisz odzież męską w dużych rozmiarach
Wszystkie szablony za 3,66zł!
Specjalnie dla Was przygotowałam coś specjalnego ;-) Od piątku będzie możliwość ściągnięcia każdego szablonu ze strony za 3,66zł! Obecnie niektóre z nich kosztują 4,88zł, ale od 14.09 nie zobaczysz już takiego. Do kiedy? Tego niewiadomo ;-) Ale to jeszcze nie wszystko! Pobierając szablon teraz dodatkowo otrzymasz możliwość ściągnięcia ikon na stronę! Czyli podsumowując: 1 SMS = 1 szablon + 1 komplet ikon na stronę. Opłaca się? Sądzę, że tak. Zapraszam wszystkich w piątek na stronę!
Żeby nie było za pięknie musi być coś drobnym druczkiem ;-) Za ewnetualne poślizgi w czasie przepraszamy, ale nie jest to zależne od nas.Szczegóły

Kupując szablon na stronę otrzymujesz kod. Wpisujesz go, aby pobrać szablon. Teraz możesz użyć takiego kodu dwukrotnie! Co to oznacza? Że za 3,66zł otrzymujesz jeden wybrany przez Ciebie szablon oraz dodatkowo możesz pobrać jeden zestaw ikon na stronę. Ikony są formą dodatku do szablonów i nie można ich kupić oddzielnie. Jedynym sposobem jest kupno szablonu, a potem ściągnięcie ikonek.

Masz pytania? Użyj formularza kontaktowego.

polak dnia September 12 2007 16:04:16 · Drukuj