strona glownaartykulydownloadszukajreklamakontaktavataryregulamin

Witaj na szabloniki.com!
Na naszej stronie znajdziesz: dodatki na bloga, darmowe szablony stron, szablony na bloga, PHP-Fusion Themes (szablony do PHP-Fusion), generator bannerów, wskaznik PageRank strony, skrypty, avatary, tutoriale do Photoshopa, tla pod bannery, tanie szablony za SMS.

Najnowsze artykuły:
Grafika i zdjęcia do projektów
Okrągły button
Usuwamy zmarszczki
Skróty klawiszowe
Miniaturkowy świat
Zdjęcia

Webmaster i grafik
dodatki, skrypty, generatory

avatarytutoriale do photoshopa

Szablony za SMS

+ Wszystkie (89)
+ 1 kolumna (33)
+ 2 kolumny (35)
+ Czarne (8)
+ Czerwone (16)
+ Niebieskie (16)
+ Opisy gg (5)

+ PHP-Fusion 6 (9)
+ PHP-Fusion 7 (4)
+ Pomara&#324czowe (4)
+ Portale (58)
+ Radio internetowe (4)
+ Zielone (10)
Polecamy
Tutaj kupisz odzież męską w dużych rozmiarach
Grafika i zdjęcia do projektów
Obecnie zamawiające rożnego rodzaju projekty stron staja się coraz to bardziej wymagające. Skończyła się era prostych i ubogich stron internetowych, na których mogliśmy znaleźć praktycznie samą treść. W dzisiejszych czasach strona internetowa musi być doskonałe dostosowana do potrzeb użytkowników, ale również odpowiednio zoptymalizowana jeśli chodzi o wyszukiwarki. Jeśli chcemy mieć dobrą stronę, która przyciągnie użytkowników, nie korzystamy z gotowych szablonów, ale chcemy mieć coś oryginalnego. Z drugiej strony liczmy również na jak najniższe koszty, a ciężko to osiągnąć jeśli do naszego projektu musimy samodzielnie wykonać odpowiednie grafiki czy fotografie. Rozwiązaniem tej sytuacji mogą być banki zdjęć stockowych, które proponują gotowe prace różnych twórców z całego świata, udostępnianie za niewielką cenę na licencji royalty free. Dla przykładu weźmy bank Depositphotos i przyjrzyjmy się jego cenom.

Pojedyncze pliki za kredyty


Żeby korzystać z serwisu musimy się początkowo zarejestrować. Jeśli nie posiadamy dużego zapotrzebowania na pliki, możemy kupować je pojedynczo, w momencie, w którym są nam potrzebne. Kredyt to jednostka płatności w wyżej wymienionym banku i odpowiada mniej więcej równowartości jednego dolara. Jak widać na załączonym obrazku, jeśli kupimy więcej kredytów, cena w przeliczeniu na jeden kredyt będzie niższa, minimalnie możemy doładować 50 kredytów. Cena jest uzależniona od rodzaju licencji (my do projektów wykorzystujemy licencję standardową) oraz wielkości pliku, który jest nam potrzebny. Bardzo małe pliki są dostępne już za 1 kredyt, czyli mniej więcej 1 dolar, a obraz wektorowy, czyli taki, który możemy powiększać do dowolnych rozmiarów bez strat na jego jakości 10 kredytów, czyli mniej więcej 10 dolarów.
Abonamenty na pliki

Jeśli mamy większe zapotrzebowanie na pliki, możemy skorzystać z abonamentów czasowych. Możemy wybrać abonament na czas od 1 do 12 miesięcy i wybrać ilość plików, które chcemy pobierać dziennie – od 5 do 200. Przykładowe ceny widać poniżej.Jak widać, można zrobić projekt czy wiele projektów bez wielkich nakładów finansowych na odpowiednie grafiki. Bank zdjęć stockowych to opcja, która pozwala nam oszczędzić czas i pieniądze. Czytając blog Depositphotos dowiadujemy się także, że co pewien czas możemy skorzystać z odpowiednich promocji, dzięki czemu pliki stockowe są jeszcze tańsze.
Dodane przez polak dnia February 08 2011 16:13:00 1120 Czytań · Drukuj