strona glownaartykulydownloadszukajreklamakontaktavataryregulamin

Witaj na szabloniki.com!
Na naszej stronie znajdziesz: dodatki na bloga, darmowe szablony stron, szablony na bloga, PHP-Fusion Themes (szablony do PHP-Fusion), generator bannerów, wskaznik PageRank strony, skrypty, avatary, tutoriale do Photoshopa, tla pod bannery, tanie szablony za SMS.

Najnowsze artykuły:
Grafika i zdjęcia do projektów
Okrągły button
Usuwamy zmarszczki
Skróty klawiszowe
Miniaturkowy świat
Zdjęcia

Webmaster i grafik
dodatki, skrypty, generatory

avatarytutoriale do photoshopa

Szablony za SMS

+ Wszystkie (89)
+ 1 kolumna (33)
+ 2 kolumny (35)
+ Czarne (8)
+ Czerwone (16)
+ Niebieskie (16)
+ Opisy gg (5)

+ PHP-Fusion 6 (9)
+ PHP-Fusion 7 (4)
+ Pomara&#324czowe (4)
+ Portale (58)
+ Radio internetowe (4)
+ Zielone (10)
Polecamy
Tutaj kupisz odzież męską w dużych rozmiarach
Złodziejom - NIE, uczciwym - TAK!
UWAGA"Złodziejom - NIE, uczciwym - TAK!" - pod takim hasłem rozpoczynam swoją małą akcję. W związku z tym, że zbyt dużo osób pozwala sobie na usuwanie mojej stopki, co oczywiście nie jest zgodne ani z obowiązującym regulaminem ani nawet z polskim prawem, stwierdziłam, że muszę z tym coś zrobić. Karanie złodziei to nie jest najlepszy pomysł, bo wiadomo, że ten kto nie jest uczciwy nie zmieni nagle swojego zdania, choć jeśli by tak było to pewnie w nielicznych tylko przypadkach. W związku z tym postanowiłam nagrodzić tych, którzy są jak najbardziej fair wobec mnie i szanują moją pracę. Być może niewiele osób to zainteresuje, ale oferuję linka na stronie z reklamą [tutaj, PR=3] dla KAŻDEJ wartościowej strony czy bloga, nie zaśmieconej reklamami, która używa mojego szablonu i pozostawiła stopkę. Wystarczy tylko przesłać mi informację o adresie Waszej strony i jakiś jej krótki opis, a ja wstawię do niej link z obrazkiem. Już teraz wypełnij zgłoszenie!
polak dnia June 13 2007 18:30:14 · Drukuj
Nowe dodatki
Co tu dużo mówić, w ostatnim czasie pojawiło się kilka rzeczy na stronie. Ten kto jest spostrzegawczy na pewno to zauważył ;-)

Dodałam:
+ szablony na bloga
+ wskaźnik Page Rank
+ avatary
+ nowego tutoriala.
polak dnia June 12 2007 18:04:33 · Drukuj
Nowa odsłona strony!

Witamy na nowej odsłownie "Śliwka"! Poza tym, że nieco odświeżony został wygląd strony, to przenieślimy ją na nowy serwer, mamy nadzieję, że będzie się lepiej sprawował niż ostatni. Poza tym niedawno obchodziliśmy nasze pierwsze urodziny. Aż trudno uwierzyć, że strona ma już rok! Z racji tych wszystkich wydarzeń oczywiście pojawiło się kilka nowych rzeczy na stronie. Mianowicie dodane zostały nowe: szablony na bloga, tła pod bannery. Poza tym dodaliśmy nowy dział: tzw. patterns (wzorki) do photoshopa oraz przywrócone zostały style oraz projekty .PSD. Zapraszamy więc do korzystania z zasobów strony! :-)
PS.Szczególne podziękowania należą się Michałkowi :-)

PS2. Niektóre rzeczy mogą nie działać poprawnie za co przepraszamy. Prosimy wtedy o kontakt.

polak dnia March 08 2007 20:57:22 · Drukuj
Dzień Kobiet
Z racji dzisiejszego święta chciałbym złożyć życzenia wszystkim kobietom a w szególności tej jednej. Ewelinko - dzięki Tobie każdy dzień jest coraz piękniejszy :-)
polak dnia March 08 2007 09:24:00 · Drukuj
Losowe opisy GG + avatary
Postanowiłam ulepszyć nieco stronę, a mianowicie dodać na niej coś nowego. W ten oto sposób stworzyłam dla Was skrypt, który pozwoli pokazywać na stronie lub blogu losowy opis. Poza tym dodałam dział, w którym znajdują się avatary. Na razie nie jest ich dużo, ale z czasem kolekcja będzie się powiększać.
polak dnia December 20 2006 19:57:00 · Drukuj
Strona 9 z 10 << < 6 7 8 9 10 >