strona glownaartykulydownloadszukajreklamakontaktavataryregulamin

Witaj na szabloniki.com!
Na naszej stronie znajdziesz: dodatki na bloga, darmowe szablony stron, szablony na bloga, PHP-Fusion Themes (szablony do PHP-Fusion), generator bannerów, wskaznik PageRank strony, skrypty, avatary, tutoriale do Photoshopa, tla pod bannery, tanie szablony za SMS.

Najnowsze artykuły:
Grafika i zdjęcia do projektów
Okrągły button
Usuwamy zmarszczki
Skróty klawiszowe
Miniaturkowy świat
Zdjęcia

Webmaster i grafik
dodatki, skrypty, generatory

avatarytutoriale do photoshopa

Szablony za SMS

+ Wszystkie (89)
+ 1 kolumna (33)
+ 2 kolumny (35)
+ Czarne (8)
+ Czerwone (16)
+ Niebieskie (16)
+ Opisy gg (5)

+ PHP-Fusion 6 (9)
+ PHP-Fusion 7 (4)
+ Pomara&#324czowe (4)
+ Portale (58)
+ Radio internetowe (4)
+ Zielone (10)
Polecamy
Tutaj kupisz odzież męską w dużych rozmiarach
Nowe wskaźniki Page Rank
Dziś dodałam 3 nowe wksaźniki wskazujące Page Rank strony. Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu ;-) Można je zobaczyć tutaj, po wcześniejszym wpisaniu adresu strony, dla której chce się go sprawdzić. Jeśli masz jakieś sugestie co do kolorów wskaźników - skontaktuj się z nami.
polak dnia March 12 2008 19:41:32 · Drukuj
Magazyn .psd, a w nim...
Z pewnością wielu z Was kojarzy magazyn ".psd".Ostatni numer specjalnego wydania (StarterKit) jest poświęcony tworzeniu stron internetowych. Poza wieloma ciekawymi artykułami, tutorialami, znajdziecie tam szablony, wśród których znalazły się szablony z naszej strony! :-) Pozatym na płytach został umieszczony kurs multimedialny dotyczący tworzenia stron, zdjęcia Royalty Free czy rozbudowany słownik Photoshopa.
polak dnia February 08 2008 19:27:49 · Drukuj
Nowy sposób płatności - przelew
Informujemy, że w dniu dzisiejszym została uruchomiona możliwość zapłaty za szablon poprzez przelew. Płatności są realizowane dzięki serwisowi AllPay. Mamy nadzieję, że opcja będzie dla Was przydatna smiley
polak dnia January 31 2008 18:24:35 · Drukuj
I miejsce w konkursie
 Konkurs stron Spodziewalibyście się? Nasza strona zajęła 1 miejsce w listopadowym konkursie stron, organizowanym przez witrynę miodzio.net. Być może weźmiemy udział w innym tego typu konkursie w przyszłości ;-)
polak dnia December 04 2007 16:14:06 · Drukuj
Ogłoszenie
Uwaga! Dziś na naszej stronie pojawił się po raz kolejny nowy wygląd smiley Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu. Jeszcze nie wszystko do końca jest wykończone pod względami estetycznymi, ale wszystko powinno działać jak należy smiley
polak dnia December 01 2007 10:38:36 · Drukuj
Strona 7 z 10 << < 4 5 6 7 8 9 10 >