strona glownaartykulydownloadszukajreklamakontaktavataryregulamin

Witaj na szabloniki.com!
Na naszej stronie znajdziesz: dodatki na bloga, darmowe szablony stron, szablony na bloga, PHP-Fusion Themes (szablony do PHP-Fusion), generator bannerów, wskaznik PageRank strony, skrypty, avatary, tutoriale do Photoshopa, tla pod bannery, tanie szablony za SMS.

Najnowsze artykuły:
Grafika i zdjęcia do projektów
Okrągły button
Usuwamy zmarszczki
Skróty klawiszowe
Miniaturkowy świat
Zdjęcia

Webmaster i grafik
dodatki, skrypty, generatory

avatarytutoriale do photoshopa

Szablony za SMS

+ Wszystkie (89)
+ 1 kolumna (33)
+ 2 kolumny (35)
+ Czarne (8)
+ Czerwone (16)
+ Niebieskie (16)
+ Opisy gg (5)

+ PHP-Fusion 6 (9)
+ PHP-Fusion 7 (4)
+ Pomara&#324czowe (4)
+ Portale (58)
+ Radio internetowe (4)
+ Zielone (10)
Polecamy
Tutaj kupisz odzież męską w dużych rozmiarach
Ikonki
Dziś dodałam nowe ikonki na stronę. Są one w kolorze morskim i ładnie prezentują się na ciemnym, szarym tle. Można je zobaczyć tutaj. Jedna z nich jest też widoczna na prawo ;-) Jeśli ktoś z Was ma jakiś pomysł na nowe ikonki to proszę o kontakt za pomocą formularza znajdującego się na stronie.
polak dnia September 27 2008 13:08:38 · Drukuj
Nowe artykuły
Zostały dodane dwa nowe artykuły. Jeden z nich dotyczy wykonania zaokrąglonych rogów za pomocą CSS bez używania obrazków. Drugi natomiast to zbiór stron, na których można znaleźć ikonki nadające się do stron WWW. Z pewnością niejedna osoba z nich skorzysta, do czego zachęcam. Artykułów będzie wkrótce więcej.
polak dnia September 03 2008 11:59:40 · Drukuj
Kradzież
Moi drodzy, Bawią mnie maile, w których piszecie, że kradnę czyjeś szablony. Dziś otrzymałam kolejny, ale jego autor chyba się bał, bo nawet nie podał swojego maila. Oto jego treść, pośmiejcie się i Wy:
"Temat: Kradzież
Treść:
https://www.szabloniki.com/www/43/index.html
http://webmade.org/grafika/szablon-39.php
Ukradliście szablon!
"
Pragnę zauważyć, że na podanej stronie wyraźnie pisze: "autor: sliffka, szabloniki.com", więc to mój szablon, ale pozwoliłam umieścić go w serwisie webmade.org. W sieci krąży też wiele moich szablonów, które ktoś sobie przerobił. To również nie oznacza, że kradnę tym ludziom szablony, bo to chyba działa w drugą stronę. Zanim więc znowu mnie o cokolwiek oskarżycie to miejcie chociaż dowody, których nie znajdziecie, bo wszystko robię sama :-)
polak dnia June 18 2008 09:32:50 · Drukuj
Nowości
Dziś na stronie pojawiła się nowa metoda płatności - możliwość zakupu szablonu za pomocą telefonu domowego. Mamy nadzieję, że opcja okaże się dla Was przydatna. Poza tym dodałam nowe ikony na stronę w dwóch wersjach kolorystycznych. Zapraszam więc do pobierania szablonów! smiley
polak dnia May 09 2008 19:19:23 · Drukuj
Nowe tutoriale
W ostatnim czasie pojawiły się dwa nowe tutoriale. Jeden z nich napisał Armi, dotyczący wykonania prostej nawigacji dla początkujących. Drugi napisałam dla Was ja - menu na stronę. Został także udostępniony plik .PSD do niego, więc możecie trenować również na nim. Życzę owocnej nauki! ;-)
polak dnia March 15 2008 09:54:55 · Drukuj
Strona 6 z 10 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>