strona glownaartykulydownloadszukajreklamakontaktavataryregulamin

Witaj na szabloniki.com!
Na naszej stronie znajdziesz: dodatki na bloga, darmowe szablony stron, szablony na bloga, PHP-Fusion Themes (szablony do PHP-Fusion), generator bannerów, wskaznik PageRank strony, skrypty, avatary, tutoriale do Photoshopa, tla pod bannery, tanie szablony za SMS.

Najnowsze artykuły:
Grafika i zdjęcia do projektów
Okrągły button
Usuwamy zmarszczki
Skróty klawiszowe
Miniaturkowy świat
Zdjęcia

Webmaster i grafik
dodatki, skrypty, generatory

avatarytutoriale do photoshopa

Szablony za SMS

+ Wszystkie (89)
+ 1 kolumna (33)
+ 2 kolumny (35)
+ Czarne (8)
+ Czerwone (16)
+ Niebieskie (16)
+ Opisy gg (5)

+ PHP-Fusion 6 (9)
+ PHP-Fusion 7 (4)
+ Pomara&#324czowe (4)
+ Portale (58)
+ Radio internetowe (4)
+ Zielone (10)
Polecamy
Tutaj kupisz odzież męską w dużych rozmiarach
Nowy wygląd
Dziś na naszej stronie zmienił się nieco wygląd. Mam nadzieję, że na lepsze smiley Szablon jest jeszcze w formie testów, więc jeśli znaleźlibyście gdzieś jakiś błąd, prosiłabym o kontakt. Jeśli wolałeś stary wygląd strony, możesz to zmienić w swoim profilu.
polak dnia October 07 2007 11:00:00 · 57 Komentarzy · 3190 Czytań · Drukuj
Uwaga, ważne!
Dzięki jednemu z użytkowników odkryliśmy błąd w działaniu naszego systemu. Mianowicie chodzi o pobieranie ikon, po prostu nie działało tak jak powinno. Problem został już naprawiony i osoby, które chciały ściągnąć ikonki, a im się to nie udawało mogą już to zrobić. Bardzo przepraszamy za tę komplikację.
polak dnia September 16 2007 10:36:31 · Drukuj
Wszystkie szablony za 3,66zł!
Specjalnie dla Was przygotowałam coś specjalnego ;-) Od piątku będzie możliwość ściągnięcia każdego szablonu ze strony za 3,66zł! Obecnie niektóre z nich kosztują 4,88zł, ale od 14.09 nie zobaczysz już takiego. Do kiedy? Tego niewiadomo ;-) Ale to jeszcze nie wszystko! Pobierając szablon teraz dodatkowo otrzymasz możliwość ściągnięcia ikon na stronę! Czyli podsumowując: 1 SMS = 1 szablon + 1 komplet ikon na stronę. Opłaca się? Sądzę, że tak. Zapraszam wszystkich w piątek na stronę!
Żeby nie było za pięknie musi być coś drobnym druczkiem ;-) Za ewnetualne poślizgi w czasie przepraszamy, ale nie jest to zależne od nas.
polak dnia September 12 2007 16:04:16 · Czytaj więcej · 1994 Czytań · Drukuj
Kilka nowości
Ostatnio dodałam na stronę kilka rzeczy. W działe style do Photoshopa znalazły się dwa nowe pliki: style przydatne do stworzenia buttonów lub menu oraz tekstu. Poza tym dodałam wzorki do Photoshopa. Dziękujemy także klockowi, który wysłał nam swój szablon, oczywiście go dodaliśmy i zachęcamy Was do tego samego. W dziale z szablonami za SMS również pojawiły się nowe szablony. Cieszymy się że przypadły Wam do gustu. Pamiętajcie o tym, że zawsze możecie zgłosić pomysł na swoją tematykę nowych szablonów.
polak dnia August 22 2007 20:35:12 · Drukuj
Nowe szablony html
nowe szablonyDla tych którzy rzadko zaglądają do działu z darmowymi szablonami... Dodałam kilka nowych w ostatnim czasie, a w zasadzie to jest ich 6. Są pośród nich dwa, zbudowane wyłącznie na DIVach (Uniwersalny i Niebieski), zgodne z XHTMLem 1.1. Poza tym, jeśli tylko chcesz, możesz dodać własny szablon do naszego serwisu! Wystarczy, że przejdziesz tutaj i go wyślesz. Po naszej akceptacji ukaże się na stronie z informacją o twórcy szablonu. To może być Twoja szansa na pokazanie się! Szablonów na niskim poziomie nie będziemy dodawać.
polak dnia July 23 2007 12:25:37 · Drukuj
Strona 8 z 10 << < 5 6 7 8 9 10 >