strona glownaartykulydownloadszukajreklamakontaktavataryregulamin

Witaj na szabloniki.com!
Na naszej stronie znajdziesz: dodatki na bloga, darmowe szablony stron, szablony na bloga, PHP-Fusion Themes (szablony do PHP-Fusion), generator bannerów, wskaznik PageRank strony, skrypty, avatary, tutoriale do Photoshopa, tla pod bannery, tanie szablony za SMS.

Najnowsze artykuły:
Grafika i zdjęcia do projektów
Okrągły button
Usuwamy zmarszczki
Skróty klawiszowe
Miniaturkowy świat
Zdjęcia

Webmaster i grafik
dodatki, skrypty, generatory

avatarytutoriale do photoshopa

Szablony za SMS

+ Wszystkie (89)
+ 1 kolumna (33)
+ 2 kolumny (35)
+ Czarne (8)
+ Czerwone (16)
+ Niebieskie (16)
+ Opisy gg (5)

+ PHP-Fusion 6 (9)
+ PHP-Fusion 7 (4)
+ Pomara&#324czowe (4)
+ Portale (58)
+ Radio internetowe (4)
+ Zielone (10)
Polecamy
Tutaj kupisz odzież męską w dużych rozmiarach
Nowy szablon
Kilka dni temu pojawił się nowy szablon za SMS, jest on do pobrania tutaj. Dzięki wybranym kolorom nadaje się do wielu tematyk. Jest zgodny z XHTML 1.1 co jest jego dodatkowym atutem ;-)
polak dnia August 06 2009 11:59:28 · Drukuj
Artykuł + szablon
Kilka dni temu dodałam nowy szablon, który dostępny jest w dziale "Szablony za SMS". Szablon jest typowo portalowy i można go zobaczyć tutaj.
Poza tym postanowiłam się podzielić ostatnim "odkryciem" i dodałam artykuł "Zdjęcia", w którym umieściłam link do strony, na której można znaleźć zdjęcia, które będą zawierały podane przez nas kolory. Jest to dość przydatne, gdy tworzy się projekt strony, a nie ma się odpowiednich zdjęć ;-)
polak dnia May 10 2009 21:54:35 · Drukuj
Kontakt
Uwaga! Osoby, które korzystały ze strony kontaktowej w ciągu ostatnich dni proszonę są o ponowne wysłanie wiadomości. W skrypcie pojawił się mały chochlik, a zauważyłam to dopiero dziś. Najmocniej przepraszam za zainstniałą sytuację.
Nowy szablon za sms oraz ikonki
W ostatnim czasie został dodany nowy szablon za sms. Jest on w ciemnej tonacji, z pewnością każdy kto ma pomysł na stronę będzie potrafił go wykorzystać. Poza tym dziś dodałam również nowe ikonki na stronę, które są proste, ale eleganckie. Zapraszam więc do pobierania i życzę samych sukcesów w nowym roku :-)
polak dnia January 01 2009 21:18:13 · Drukuj
Nowy tutorial i plik .PSD
Dziś dodałam tutorial na bardzo prosty guzik, czy jak kto woli button na stronę. Szybko można uzyskać fajny efekt i łatwo manipulować kolorami. Przeczytaj go w całości tutaj. A może sam napisałeś jakiś ciekawy tutorial i chcesz się nim podzielić? Nic trudnego - napisz do nas. Zastrzegamy sobie możliwość nie umeiszczenia artykułu jeśli nie będzie spełniał naszych oczekiwań. Poza tym został dodany nowy projekt do działu z plikami .PSD.
polak dnia December 16 2008 21:27:37 · 67 Komentarzy · 4242 Czytań · Drukuj
Strona 5 z 10 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>